Teknoloji

Apple’dan WWDC için Artırılmış Gerçeklik Filtresi – Webtekno

Teknoloji dünyasının her yıl merakla beklediği Apple’ın WWDC etkinliğinin 2023 ayağına sayılı günler kaldı. 5 Haziran’daDüzenleneceği duyurulan etkinlik için Apple da heyecanı doruklara çıkaran bir paylaşıma imza attı.

Uzun süredir artırılmış gerçeklik gözlükleri üzerinde çalıştığı bilinen Apple, “Twitter’da yaptığı paylaşımdaki etkinlik için. Yeni bir dönem başlıyor.” cümleyi yerleştirdi. Web sitesinde özel bir etkinlik de var. artırılmış gerçeklik filtresitedarikli.

Apple’ın artırılmış gerçeklik filtresi şöyle görünür:

Filtre, web sitesinde gördüğümüz Apple logosuna gömülü animasyonu gerçek hayata getiriyor. Apple’ın daha önce hiçbir WWDC etkinliğinde böyle bir filtreye yer vermemiş olması, artırılmış gerçeklik gözlüğünün tanıtılacağını gösteriyor. başka bir ipucuoldu.

Apple’ın filtresini kendiniz denemek istiyorsanız, iPhone/iPad’inizden Safari tarayıcısını kullanmanız gerekir. Filtreyi denemek için, Apple’ın etkinlik sayfasına erişmek için bu bağlantıya tıklayın ve ” AR deneyimini görüntüleyin Basmak “. Kameranızı bir süre hareket ettirdikten sonra ekranda Apple’ın animasyonu belirmeye başlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu