Haber
Melikgazi Kayseri Basketbol Erciyes Kupası’nı kazandı
![](https://hocalar-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/melikgazi-kayseri-basketbol-erciyes-kupasini-kazandi-e8xUIZGc.webp)
Kadınlar Basketbol Harikalar Ligi takımlarından Melikgazi Kayseri Basketbol’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen 17. Kayseri Erciyes Kupası sona erdi.
Bu dönem 17. kez düzenlenen geleneksel Erciyes Kupası sona erdi. 3 gün süren ve 3 takımın katıldığı Erciyes Kupası’nın son gününde Melikgazi Kayseri Basketbol ile Bursa Uludağ Basketbol karşı karşıya geldi. Turnuvanın ev sahibi Melikgazi Kayseri Basketbol, Bursa Uludağ Basketbol’u 85-81’lik skorla mağlup etti.